Обмiн-повернення

1. Обмiн-повернення послуги
Відповідно до Закону "Про захист споживачів" користувач сайту GarantSchool має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про послуги, що забезпечує можливість їх свідомого і компетентного вибору.
Така інформація надається користувачам сайту GarantSchool на самому сайті GarantSchool та також, обов'язково уточнюється та надається ще більш ширшому вигляді техпідтримкою сайту GarantSchool з моменту замовлення послуги до моменту її оплати.
Користувачу сайту GarantSchool ми пропонуємо одну з груп, в якій надаватиметься послуга і вона має задовольняти користувача сайту GarantSchool за змістом, часом та іншими параметрами.
Якщо ж з нашої сторони задовольнити побажання користувача сайту GarantSchool є неможливим - ми повертаємо кошти, що були внесені користувачем сайту GarantSchool за послугу, яку хотіли отримати, але її отримати не вдалося!

2. Обмiн-повернення товару, який потрібний для отримання послуги
Відповідно до Закону "Про захист споживачів" користувач сайту GarantSchool має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари, які необхідні для отримання послуги, що забезпечує можливість їх свідомого і компетентного вибору.
Така інформація надається користувачам сайту GarantSchool на самому сайті GarantSchool та також, обов'язково уточнюється та надається ще більш ширшому вигляді техпідтримкою сайту GarantSchool з моменту замовлення послуги до моменту її оплати та оплати товарів, які потрібні для надання послуги.
Користувачу сайту GarantSchool ми пропонуємо одну з груп, в якій надаватиметься послуга і вона має задовольняти користувача сайту GarantSchool за змістом, часом та іншими параметрами.
Якщо ж з нашої сторони задовольнити побажання користувача сайту GarantSchool є неможливим - користувач повертає нам товар, який був придбаний користувачем сайту GarantSchool для отримання послуги, а ми повертаємо кошти, що були внесені користувачем сайту GarantSchool за цей товар, адже послугу, яку хотіли отримати, отримати не вдалося!
Товар, при цьому, має повернутися до нас цілим та неушкодженим!
Якщо товарний вигляд його порушений - кошти за такий товар не повертаються.

Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики обміну-повернення слід повідомляти в службу підтримки користувачів GarantSchool за номером: 0674405546
Made on
Tilda