Залиште свiй номер і ми з вами зв'яжемося

Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (067) 440 55 46
Дізнайтеся більше на БЕЗКОШТОВНОМУ ознайомчому уроці!
Переваги
Пiдхiд
Використовується зовсім новий та унікальний підхід до засвоєння таблички множення!
Результат
Чітке та глибоке РОЗУМІННЯ дитиною дій множення і ділення та якісно сформовані фундаментальні навички розв'язку рівнянь!
Тривалість
Курс інтенсивний та короткостроковий і триває всього лише 12 занять (при вивчені в режимі онлайн) та 16 занять (при вивчені в режимі офлайн в аудиторіях школи)!
Платформа
Використовується інтерактивне обладнання та спеціальна онлайн-платформа, що робить процес навчання дітей неймовірно цікавим та результативним!
Хочете дізнатися, як ми навчаємо ДІТЕЙ таблички множення?
Запрошуємо переглянути БЕЗКОШТОВНИЙ ознайомчий урок з експрес-курсу "ТАБЛИЧКА МНОЖЕННЯ" та дізнатися, які підходи та інструменти ми використовуємо!
Готові розпочати?
Надсучасна та інноваційна Школа «Гарант» чекає саме на Вас!
Ми навчаємо дітей ОFFLINE та ONLINE, починаючи з 4,5 рочків
✅ На Ваших дітей чекає команда справжніх високопрофесійних вчителів, які закохані в освітянську справу та безмежно люблять своїх учнів-«розумашок»!

✅ Якщо Ви шукаєте для своєї дитини нестандартне, цікаве, ефективне та результативне навчання - Вам до нас у Школу "Гарант"!
✅ У нас тільки ексклюзивні та високоефективні методики розвитку, за якими, протягом 9-ти років свої таланти розвинули 1000-чі учнів!

✅ Всі курси школи викладаються з використанням інтерактивних технологій та спеціальних ONLINE-платформ, що робить навчальний процес цікавим, захоплюючим і результативним!
Батьки про навчання у Школі "Гарант"
Натискаючи кнопку «Записатись», я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАКОНУ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
ЗАПИШІТЬСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ОЗНАЙОМЧИЙ УРОК