Курс асоціативна АБЕТКА
для дітей 5-6 рочків

Всього лише за 8 занять всі літери української абетки
вивчаються легко та з задоволенням!
ПРО КУРС
За курсом АБЕТКА (асоціативна) діти з 5-6 рочків всього лише за 8 занять можуть легко та з задоволенням вивчити всі літери української абетки за допомогою асоціацій, звуків і рухів свого тіла!

Використання зовсім нового підходу до вивчення літер,
дає можливість на кожному занятті:

✅ знайомити дітей з 4-ма літерами української абетки незвичним способом, асоціюючи їх з певними предметами, рухами, звуками, а, також, тренувати їх писати;

✅ працювати на унікальній платформі у віртуальних класах, при заняттях в режимі онлайн, або з інтерактивною дошкою в режимі офлайн, де діти, як на планшеті, можуть писати буквочки, малювати їх, обводити різними кольорами, вгадувати, обирати, викреслювати, дописувати, промовляти, проспівувати, та, по-малу, їх вивчати - всі 33!

Інтерактивні ресурси, які вчителі використовують у своїй роботі, сприяють концентрації уваги дітей та роблять кожен урок цікавим, захоплюючим і дуже результативним.
Уроки, також, містить:

 • невеличкі та цікаві самостійні, чи домашні завдання на закріплення матеріалу;
 • фізкультхвилинки для відпочинку та перевантаження;
 • інтерактивні вправи на розвиток уваги та спостережливості.

Вже після першого уроку, діти чітко знають свої перші чотири літери.

По завершенню курсу, діти знають всі літери української абетки та сміливо можуть переходити на курс "Читання", де всього лише за 20 занять вони можуть навчитися читати одразу словами, а не по-складах!
ФОРМАТИ НАВЧАННЯ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Великий досвід роботи
  Ми працюємо на ринку освітніх послуг з 2011 року. 25.05.2024 - нам виповнилося 13 років. У нас навчаються діти з багатьох куточків світу!
 • Результативні методики
  Наші авторські методики дають чудові результати. Нас обирають лідерами серед центрів розвитку дітей. У конкурсі "Народний бренд" вінничани нам віддали 1-ше місце!
 • Вдячні учні
  Ми маємо 1000-чі вдячних випускничків та їхніх батьків. Після закінчення навчання старшими дітьми - вони приводять до нас і своїх молодших!
 • Висококваліфіковані фахівці
  Наші викладачі проходять ретельний відбір серед потенційних працівників та, перед початком своєї викладацької діяльності у нас, проходять спеціальні навчальні тренінги з наших навчальних напрямків!
 • Прогресивне обладнання
  Всі навчальні аудиторії школи обладнані інтерактивними дошками та проекторами! Взаємодія дітей з величезним планшеті у пів стіни робить уроки неймовірно цікавими та дуже ефективними!
 • Унікальні онлайн платформи
  Використання унікальних онлайн-платформи, куди занесені всі курси школи, дає можливість дітям працювати у власних кабінетах та саме там виконувати дуже цікаві інтерактивні вправи, завдання та квести!
Питання-відповіді
Відео-відгук мами нашої юної випускниці
Курс "Абетка" - один з 5-ти курсів зі ШвидкоЧитання від Школи "Гарант".
Всі курси мають різні задачі та підходять різновіковим учням з різними стартовими можливостями. Якщо для підбору курсу потрібна додаткова інформація - менеджери школи нададуть її з задоволенням!
Відгуки батьків
Якщо потрібна консультація менеджера школи...
Менеджери працюють в режимі Пн.-Пт. 9:00-18:00
Деякі наші фото для вас