Курс ЧИТАННЯ за 20 занять
для дітей 5-7 рочків

Всього лише за 20 занять дитина "зачитає"не складами, а словами та "закохається" в сам процес читання!
ПРО КУРС
За курсом ЧИТАННЯ діти з 5-7 рочків, які вже знають літери української абетки, всього лише за 20 занять, можуть легко та з задоволенням навчитися читати словами, а не складами!

Використання зовсім нового підходу до навчання читанню,
дає можливість дітям:

✅ швидко та чітко зрозуміти закони з'єднання букв і складів;

✅ працювати на унікальній платформі у віртуальних класах, при заняттях в режимі онлайн, або з інтерактивною дошкою в режимі офлайн, де виконувати велику кількість інтерактивних вправ.. і дуже швидко "зачитати"!

Інтерактивні ресурси, які вчителі використовують у своїй роботі, сприяють концентрації уваги дітей та роблять кожен урок цікавим, захоплюючим і дуже результативним.
Уроки, також, містить:

 • невеличкі та цікаві самостійні, чи домашні завдання на закріплення матеріалу;
 • фізкультхвилинки для відпочинку та перевантаження;
 • інтерактивні вправи на розвиток уваги та спостережливості.

Вже 2-3-му занятті діти починають читати свої перші слова!

По завершенню курсу, діти читають прості тексти цілими словами, а не по складах зі швидкістю 10-15 сл./хв. і, нарешті, розуміють зміст прочитаного.

Далі, вони можуть переходити на курс: "Техніка читання" та всього лише за 24 заняття, пришвидшити темп читання вдвічі/тричі!
ФОРМАТИ НАВЧАННЯ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Великий досвід роботи
  Ми працюємо на ринку освітніх послуг з 2011 року. 25.05.2024 - нам виповнилося 13 років. У нас навчаються діти з багатьох куточків світу!
 • Результативні методики
  Наші авторські методики дають чудові результати. Нас обирають лідерами серед центрів розвитку дітей. У конкурсі "Народний бренд" вінничани нам віддали 1-ше місце!
 • Вдячні учні
  Ми маємо 1000-чі вдячних випускничків та їхніх батьків. Після закінчення навчання старшими дітьми - вони приводять до нас і своїх молодших!
 • Висококваліфіковані фахівці
  Наші викладачі проходять ретельний відбір серед потенційних працівників та, перед початком своєї викладацької діяльності у нас, проходять спеціальні навчальні тренінги з наших навчальних напрямків!
 • Прогресивне обладнання
  Всі навчальні аудиторії школи обладнані інтерактивними дошками та проекторами! Взаємодія дітей з величезним планшеті у пів стіни робить уроки неймовірно цікавими та дуже ефективними!
 • Унікальні онлайн платформи
  Використання унікальних онлайн-платформи, куди занесені всі курси школи, дає можливість дітям працювати у власних кабінетах та саме там виконувати дуже цікаві інтерактивні вправи, завдання та квести!
Питання-відповіді
Відео-відгук мами нашої юної випускниці
Курс "Читання за 20 занять" - один з 5-ти курсів зі ШвидкоЧитання від Школи "Гарант".
Всі курси мають різні задачі та підходять різновіковим учням з різними стартовими можливостями. Якщо для підбору курсу потрібна додаткова інформація - менеджери школи нададуть її з задоволенням!
Відгуки батьків
Якщо потрібна консультація менеджера школи...
Менеджери працюють в режимі Пн.-Пт. 9:00-18:00
Деякі наші фото для вас