Залиште свiй номер і ми з вами зв'яжемося

Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (067) 440 55 46
Пакет «Кожні 8 уроків»
Залиште свої дані і ми вам передзвонимо
Пакет «Кожні 8 уроків VIP»
Залиште свої дані і ми вам передзвонимо
Безкоштовний ознайомчий урок з курсу "ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ (з англійською)"
Запрошуємо переглянути відео та уважно послухати наших директора школи та тренера!

Сподіваємося, Вам сподобається!
Ну що? Цікаво?...
Крута пропозиція!
Підготуйте Вашу дитину до школи за унікальною методикою Школи "Гарант" всього лише за 48 уроків за вигідною ціною на нашому платному курсі!
 • навчання відбувається в режимах:- OFFLINE (у 9-ти локаціях школи у містах Вінниця та Калинівка)- ONLINE через програму ZOOM

 • спочатку, на першому занятті, викладач тестує діточок на предмет знання букв, цифр та вміння вправлятися з ручкою та олівчиком, щоб зорієнтуватися у готовності дитини розпочати навчання!

 • протягом 48-ми уроків учні вивчають цифри, виконують вправи на розвиток логічного мислення, пам'яті та уваги; знайомляться з поняттями буква та звук, пропрацьовують читання за правилами з'єднання букв між собою та розпочинають читати; навчаються тримати олівець чи ручку та опановують техніку письма; закохуються в англійську мову, працюючи з вправами на інтерактивній дошці!

 • на кожному занятті діти працюють з інтерактивними вправами у власних Онлайн-кабінетах на унікальній навчальній платформі і саме це робить кожен урок дуже цікавим, захоплюючим та результативним!

  Як ми працюємо?
  Всього лише за 48 уроків Ваша дитина, чудово підготуватується до школи!
  Протягом 48-ми уроків курсу Ваша дитина, під керівництвом висококваліфікованого тренера, взаємодіючи у групі з однолітками, виконає величезну кількість найрізноманітніших вправ і, таким чином, прекрасно підготується до школи!
  • на навчальній Онлайн-платформі знаходяться всі розробки школи з даного курсу, за якими 1000-чі дітей вже навчилися читати!

  • учні не роздруковують-заповнюють та не надсилають виконані завдання вчителю на перевірку, бо всі вони виконуються на онлайн-платформі та в їхніх робочих зошитах!

  • курс містить дуже багато вправи на закріплення, а кожен урок закінчується цікавим домашнім завданням з вправою у Квест-кімнаті, що мотивує дітей рухатися вперед до успіху!

  • заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 60 хв. кожне у групах з 6-7 учнів
  Яким буде результат після проходження курсу "ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ з англійською ?
  Ваша дитина, нарешті, ЗНАТИМЕ ТАБЛИЧКУ МНОЖЕННЯ "на відмінно" і вже ніколи її не забуде, адже на нашому експрес-курсі вона її не "зазубрила", а зрозуміла і тепер, навіть Вас чи шкільну вчительку зможе заінтригувати своїми знаннями, бо ж, Ви та й вона, мабуть, вчили її колись як вірш?
  Пакет: "Кожні 8 уроків"
  760 грн.
  1040 грн.
  130 грн.
  ЕКОНОМІЯ на вартості всього курсу 1680 грн.
  Пакет: "Весь курс"
  вартість 1 уроку - 95 грн.
  Пакет: "Кожні 8 уроків VIP"
  860 грн.
  2040 грн.
  150 грн.
  ЕКОНОМІЯ на вартості всього курсу 1680 грн.
  вартість 1 уроку - 107,5 грн.
  Варіанти оплати
  Про нас
  Школа "Гарант" - це місце, де за 9,5 років діяльності, за супер сучасними та унікальними методиками, свої інтелектуальні здібності вдосконалили 1000-чі учнів віком від 4,5 до 14 років!

  Саме у Школі Гарант" на Ваших дітей чекає навчання, що є:
  НЕСТАНДАРТНИМ
  ДУЖЕ ЦІКАВИМ
  ВИСОКОЕФЕКТИВНИМ
  ІНТЕРАКТИВНИМ
  ДОСТУПНИМ в режимах:
  - ONLINE (дистанційно, через мережу Інтернет)
  - OFFLINE (стаціонарно, в аудиторіях школи)!
  Викладачі курсу
  Команда надзвичайно потужних фахівців, що сформована на основі ретельного відбору, де кожен пройшов фахові тренінги з навчальних предметів та психологічні тренінги по роботі з клієнтами !

  З однією з наших тренерів Немерівською С.І. Ви вже познайомилися у нашому ознайомчому уроці ;)
  Всі інші - такі ж позитивні, привітні та закохані у свою справу молоді люди!
  Батьки про навчання у Школі "Гарант"
  Made on
  Tilda