Курс ТЕХНІКА ЧИТАННЯ
для дітей 7-8 рочків

Всього лише за 24 заняття дитина зможе пришвидшити свій стартовий темп читання, удвічі/тричі!
ПРО КУРС
За курсом ТЕХНІКА ЧИТАННЯ діти з 7-8 років, які читають, але повільно, всього лише за 24 заняття, можуть легко та з задоволенням пришвидшити свій стартовий темп читання, мінімум, удвічі!

Використання зовсім нового підходу до навчання читанню, дає можливість дітям:

✅ перестати боятися читати, а почати читати з задоволенням;

✅ працювати на унікальній платформі у віртуальних класах, при заняттях в режимі онлайн, або з інтерактивною дошкою в режимі офлайн, де виконувати велику кількість інтерактивних вправ.. і дуже швидко пришвидшитись в читанні!

Інтерактивні ресурси, які вчителі використовують у своїй роботі, сприяють концентрації уваги дітей та роблять кожен урок цікавим, захоплюючим і дуже результативним.
Уроки, також, містить:

 • невеличкі та цікаві самостійні, чи домашні завдання на закріплення матеріалу;
 • фізкультхвилинки для відпочинку та перевантаження;
 • інтерактивні вправи на розвиток уваги та спостережливості.

Перші результати стають помітними дуже швидко, адже діти, по-малу, "закохується" у читання і читають краще однолітків!

По завершенню курсу вони читають правильно (без заміни букв, перестановки букв і складів та з дотриманням структури слів і наголосів); осмислено (нарешті, є повне розуміння прочитаного); орфоепічно (слова і речення читаються з дотриманням норм вимови: чітка вимова всіх голосних звуків під наголосом та без приглушення дзвінких і приголосних у кінці слів); виразно (тексти читаються з правильною інтонацією та поставленою дикцією).

Далі, їм можна переходити на наступний курс школи "ШвидкоЧитання (Ліберика)", де є можливість пришвидшити темп читання дитини до 500 сл./хв. (деталі на головному САЙТІ школи у відповідному розділі).
ФОРМАТИ НАВЧАННЯ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Великий досвід роботи
  Ми працюємо на ринку освітніх послуг з 2011 року. 25.05.2024 - нам виповнилося 13 років. У нас навчаються діти з багатьох куточків світу!
 • Результативні методики
  Наші авторські методики дають чудові результати. Нас обирають лідерами серед центрів розвитку дітей. У конкурсі "Народний бренд" вінничани нам віддали 1-ше місце!
 • Вдячні учні
  Ми маємо 1000-чі вдячних випускничків та їхніх батьків. Після закінчення навчання старшими дітьми - вони приводять до нас і своїх молодших!
 • Висококваліфіковані фахівці
  Наші викладачі проходять ретельний відбір серед потенційних працівників та, перед початком своєї викладацької діяльності у нас, проходять спеціальні навчальні тренінги з наших навчальних напрямків!
 • Прогресивне обладнання
  Всі навчальні аудиторії школи обладнані інтерактивними дошками та проекторами! Взаємодія дітей з величезним планшеті у пів стіни робить уроки неймовірно цікавими та дуже ефективними!
 • Унікальні онлайн платформи
  Використання унікальних онлайн-платформи, куди занесені всі курси школи, дає можливість дітям працювати у власних кабінетах та саме там виконувати дуже цікаві інтерактивні вправи, завдання та квести!
Питання-відповіді
Відео-відгук мами нашої юної випускниці
Курс "Читання за 20 занять" - один з 5-ти курсів зі ШвидкоЧитання від Школи "Гарант".
Всі курси мають різні задачі та підходять різновіковим учням з різними стартовими можливостями. Якщо для підбору курсу потрібна додаткова інформація - менеджери школи нададуть її з задоволенням!
Відгуки батьків
Якщо потрібна консультація менеджера школи...
Менеджери працюють в режимі Пн.-Пт. 9:00-18:00
Деякі наші фото для вас